AKČNÍ DEN

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Zažijte den hustější než jíška od Vitany řízlá sádrou. Do doby, než budete ve věku, kdy pro vás bude akční den znamenat jen bitku francouzskými holemi o zlevněná mražená kuřata, byste měli vytřískat ze svých životních sil maximum. My to zařídíme: navlečete maskáče a už se vezete v obrněném transportéru. Z BVPéčka míříte na hodinovou jízdu na čtyřkolkách a supr den zakončíte paintballem v lese! Bitva na život a barvu začíná, nafasujete 200 kuliček a výstroj – taktika je jen na vás. Budete se skrývat v lesních houštinách, likvidovat kamarády ze zálohy jako Rambo nebo naběhnete do první linie a prostřílíte se skrze protivníkův tým jak Breivik dětským táborem?

od 2 250 Kč
Kategorie ARMÁDNÍ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Milovice (okr. Nymburk), 1 osoba, 4 - 6 hodin, Akční den Standard - doplnění do skupiny 5 050 Kč
   
Milovice (okr. Nymburk), 1 osoba, 4 - 6 hodin, Akční den Premium - doplnění do skupiny 10 850 Kč
   
Milovice (okr. Nymburk), 1 osoba, příplatek za videozáznam 2 250 Kč
   
 

AKČNÍ DEN - CO ZAŽIJEŠ?

Sice to není hlavní argument, ale po fajnové zábavě jednomu vyhládne, takže pro vás máme vskutku lahodný gulášek z naší polní kuchyně, za který byste klidně porušili Ženevskou konvenci ve všech bodech.

Akční den - Standard

Stručně: BVP a tank, čtyřkolky a paintball. Nestručně: Začneme zapůjčením vojenského oděvu a tankistické helmy, hned je projížďka BVP1 (30 min) a OT-64 (30 min) s profesionálním řidičem. Navlečete výstroj na čtyřkolku (loketní chrániče, rukavice a bezpečnostní helma) a 60 minut řídíte silnou čtyřkolku Yamaha Kodiak (550 ccm). Vyfasujete výstroj na paintball včetně 200 kuliček na osobu a následuje 1 hodina hry paintball v lese za dozoru rozhodčího. Den končí komentovanou prohlídkou vojenské techniky v areálu a obědem z polní kuchyně (gulášek).

Akční den - Premium

Program je stejný jako varianta 1, ale místo 30-ti minutového svezení v BVB máte k dispozici tento stroj jako řidič!

PODMÍNKY:
- objednání min. 14 dní před akcí
- program je pro min. 8 a max. 32 osob
- celoročně
- realizace pouze v pevně stanovené termíny provozovatelem
- minimální věk 18 let