BOXERSKÝ TRÉNINK S MISTREM ČR Danielem Táborským

Neohodnoceno
 
 

Box je přímočarostí s jakou vymodeluje soupeři obličej do podoby rozšlápnutý tykve nejvíc podobnej klasický hospodský nakládačce. Neobsahuje žádný zbytečný voplácávání a teatrální fintičky pro máničky jako v judu nebo aikidu, takže jestli patříte k těm, kteří kvůli fotce na instagram štelujou hodinu žrádlo do zlatýho řezu, tak si vemte radši růžovej crop top s flitrama a místo boxu běžte třást pupkem na zumbu. Na druhou stranu nemusíte bejt děcákem a ulicí odchovaná a steroidama nadopovaná robotická mlátička z nějaký země bývalýho Sovětskýho svazu, abyste na trenálu s šestinásobným mistrem republiky, Danielem Táborským, něco pochytili. Využijte šance na nejvíc profi trénink s boxerským řezníkem a staňte se chodící výrobnou úmrtních oznámení.

684 Kč
Kategorie ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Praha, 1 osoba, 90 - 100 minut 684 Kč
   
 

BOXERSKÝ TRÉNINK S MISTREM ČR Danielem Táborským - CO ZAŽIJEŠ?

Trénink je zaměřen na zlepšení motorických schopností, zpevnění a vybudování postavy, zlepšení kondice. Naučíš se základy boxu, práci nohou, správnou techniku úderů a obranu.

Daniel Táborský se boxu věnuje již 11 let a je šestinásobným mistrem ČR! Má za sebou více než 170 zápasů a tři roky trenérské praxe. 

 

JAK PROBÍHÁ BEXERSKÝ TRÉNINK?

Koncept tréninku:
1) rozcvička
2) koordinace
3) technika boxu:
- postavení úderů
- práce nohou
- obrana
- sparing
- práce na aparátech
4) fyzický trénink
- vytrvalost
- síla
- výbušnost
- rychlost


Trénink je vždy upraven dle tvého přání a možností. Box je vhodný nejen pro muže, ale i ženy, a to pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. 

 

PODMÍNKY:
- objednávka rezervace minimálně 1 týden před realizací
- zážitek se koná celoročně (víkendy i svátky)
- doporučujeme sportovní oblečení a čisté boty, boxerská výbava bude zapůjčena
- diváci jsou vítaní, můžou fotit a natáčet, za každou osobu se na místě platí 100 Kč za vstup do tělocvičny