COUNTER-STRIKE AIRSOFT

Neohodnoceno
 
 
SWAT komando a teroristi se maj rádi asi jako písek s oční rohovkou a podzemní aréna je dobrý místo, kde si tyhle antipatie vyříkat. Vystřílejte to do nich pod tlakem z Ákáčka s neomezenou municí nebo vytaste naládovanej Glock 17 pro ultimátní headshoty! Airsoft ve stylu Counter-Strike z vašich nadledvinek vyždímá adrenalin do poslední kapičky a všechen vám ho narve do žil! Likvidujte protivníky koulervoucím způsobem, plňte mise a dovybavte se co nejrychleji SMG8 nebo útočnou puškou M933 pro ještě vetší potěšení z dobrý trefy.
od 1 550 Kč
Kategorie ARMÁDNÍ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Praha, 1 osoba, 3 hodiny, Airsoft Counter-Strike NAŽIVO 1 550 Kč
   
Praha, 2 osoby, 3 hodiny, Airsoft Counter-Strike NAŽIVO 2 990 Kč
   
 

COUNTER-STRIKE AIRSOFT - CO ZAŽIJEŠ?

Promakaná taktika a syrová akce CéeSka naživo prověří, kdo je máslo a kdo hero!
 
I tady funguje systém nákupu vybavení za osobní nebo týmový výkon. Scénáře ála klasika: demolice objektu pomocí časované bomby, přepadení VIP osoby, zachránění rukojmí nebo útěk teroristů. Airsoftové repliky skutečných zbraní ruku v ruce se scénáři inspirovanými hrou Counter-Strike ve sklepení aréně, to je zážitek, na kterém nesmí chybět žádný pařan stříleček! Pod Prahou se odehrává nelítostný boj mezi elitní zásahovou jednotkou Counter-Terrorist a neznámými teroristy z legendární hry! Adrenalinový military zážitek Airsoft COUNTER-STRIKE obsahuje:
  • 3 hodiny hry
  • Bezpečnostní brýle
  • Glock 17 (Blow Back airsoft pistole) 
  • Bonusové vybavení (AK-47 ...)
  • Neomezená munice
  • Oblečení (Bunda + Kalhoty + Střelecké rukavice + Shemag)
  • Služby organizátora
  • Rekvizity ke scénáři
 
PODMÍNKY:
- Counter-Strike je možné zarezervovat na všední dny kdykoli, o víkendu od 20.00 - 5.00 hod
- neobsahuje dopravu na místo konání
- nezletilí pouze v doprovodu odpovědné dospělé osoby
- celoročně
- realizace v počtu min 8 a max 12 osob. V případě, že počet hráčů bude nižší budete doplněni do jiné skupinky, jinak je za každou chybějící osobu poplatek 300 Kč.