ČTYŘKOLKY

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 4

Čtyřkolka vypadá jako výsledek noci, kdy se po prochlastaném večeru vyspalo offroadové auto s povolnou krosovou motorkou, takže v jízdních vlastnostech a ovládání zdědila něco od obou. Je to mašinka jako dělaná pro likvidaci sousedčina záhonku s narcisy. Kontakt s terénem je zde mnohem intenzivnější než za kabinou Hummeru a dalších offroad vozidel, takže nezadržitelný úsměv při jízdě na čtyřkolce má za následek bahno, písek a jinej bordel mezi zuby. Sežrat půl kila zeminy vám ale nebude vůbec vadit, protože zažijte totálně odvázanou zábavu na naší speciálně vytvořené trati.

od 990 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Ořechov u Brna, 1 osoba, 30 minut, 1x YAMAHA BREEZE YFA 125 990 Kč
   
Ořechov u Brna, 2 osoby, 30 minut, 2x YAMAHA BREEZE YFA 125 1 850 Kč
   
Milovice (okr. Nymburk), 1 osoba, 30 minut, 1x čtyřkolka (300 - 550 cm3) 1 950 Kč
   
Milovice (okr. Nymburk), 2 osoby, 30 minut, 2x čtyřkolka (300 - 550 cm3) 3 790 Kč
   
 

ČTYŘKOLKY - CO ZAŽIJEŠ?

Protože smykování na blátě zní už samo o sobě jako dobrej nápad a navíc spáchat něco tak neekologického, jako zbytečně vypustit další tunu výfukových splodin, je prostě guilty pleasure.

Účastník seznámí se strojem, pravidly jízdy a samotným ovládáním mašiny. Zapůjčíme vám helmu, chrániče a rukavice. Dostanete čtyřkolku a čeká vás jízda dle vybraného času.

PODMÍNKY:
- od 18 let
- objednání min. 14 dní předem
- realizace duben až listopad (při nepřízni počasí je trať uzavřena)
- s sebou řidičské oprávnění skupiny B nutné!
- stroje jsou pojištěny, způsobí li však klient nehodu, je povinen uhradit spoluúčast 10%
- neobsahuje dopravu na místo konání

Klienti v areálu Milovice podepisují informovaný souhlas v tomto znění: Svým podpisem níže stvrzuji, že jsem si vědom/a toho, že řízení vozidel ve vlastnictví společnosti Fortissimo Prague s.r.o podstupuji na vlastní nebezpečí, vlastním řidičský průkaz a zavazuji se, že v případě nehody se na škodě způsobené na vozidle a nepřesahující částku 100 000,- Kč podílím spoluúčastí ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, se zavazuji podílet se spoluúčastí ve výši 10 % z vyčíslené škody.