DEGUSTACE WHISKY BRNO

Neohodnoceno
 
 
V letadle se vám dělá šoufl, při mačkání v zapařeném buse se ve vás probouzí sklony masového vraha a trajektem jezdí jen nelegální přistěhovalci z Asie? Buďte v klidu, cestu napříč Skotskem, přes zelené nížiny a mlhami zahalené vrchoviny až do nitra tradičních palíren zvládnete nyní z pohodlí křesla luxusního whisky baru v centru Brna. Po téhle ochutnávce pochopíte, že půlčák Tuzemáku se hodí max děckám do cukroví a ne na čestné místo na Vašem nočním stolku, že levná vodka je dobrá akorát na propláchnutí aftů v hubě a slivka patří zpátky do garáže mezi ředidla. Odhalte se znalcem tajemství skotských dubových sudů a ochutnejte ty nejlepší single malt whisky.


 

od 875 Kč
Kategorie RELAX
Zvolte variantu
Brno, 1 osoba, 2 hodiny, Řízená degustace Exclusive 875 Kč
   
Brno, 1 osoba, 3 hodiny, Řízená degustace Reserve 1 590 Kč
   
 

DEGUSTACE WHISKY BRNO - Co zažiješ?

Degustace whisky není určena pouze pro notory, pro které je abstinent sprosté slovo, nýbrž také pro distingované gentlemany a nadějné aspiranty na znalce luxusního alkoholu.
 
Během řízené degustace pronikněte také do historie skotské whisky a oblastí proslavených touto ušlechtilou pálenkou. Na požádání je pro vás také připravena možnost prezentace historie skotských bitev včetně ukázek dobových zbraní. Zasvětíme vás do správného pití single malt whisky. Se znalcem postupně prozkoumáte barvu, aroma, chuť a tzv. dokončení vybraných vzorků. V každém balíčku na vás čeká 5 x 0,2 dcl vzorků té nejlepší čisté sladové whisky.
 
PODMÍNKY:
- 18 let
- objednávka 1 týden předem
- realizace každý den mimo pátek (18:00 - 21:00 hod)