DEN V TERÉNU - OFFROAD DAY

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 4
Už jste zažili trojku? A co si ji dát s Britem, Rusem a Japonkou? Po téhle tvrďárně vás bude skutečně bolet zadek, protože pokoříte všechny možné typy terénů postupně v Land Roveru, terénním náklaďáku ZIL a na čtyřkolce Yamaha! Offroad znamená neuznávat konvenční způsoby přepravy, přece vám nějaká silnice nebude diktovat, kde řídit! Mazlavé bláto, obří louže, sypký písek, prudká stráň - čeká vás divoká adrenalinová jízda krajinou. Nenechte se ničím omezovat a zažijte pocit vítězství při překonání překážek divočiny! 3 různé stroje nabízí 3 odlišné způsoby offroad jízdy, a tak si vychutnáte pokaždé zcela jiný požitek z terénu.
od 2 250 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Milovice (okr. Nymburk), 1 osoba, 3 hodiny 6 000 Kč
   
Milovice (okr. Nymburk), videozáznam 2 250 Kč
   
 

DEN V TERÉNU - OFFROAD DAY - CO ZAŽIJEŠ?

S diplomem offroadisty budete mezi kámošema hvězda večera.

Prvním krokem je zapůjčení ochranné výstroje na čtyřkolky (kukla, helma, loketní chrániče, rukavice). Po krátké přednášce o řízení off-roadových vozidel se můžete těšit na 15 minut jízdy v Land Roveru SIII, 15 minut jízdy v ruském náklaďáku typu ZIL a 30 minut jízdy na čtyřkolce YAMAHA. Finišuje to obdržením diplomu „offroadisty“.
 
 
PODMÍNKY:
- od 18 let
- objednání min. 14 dní předem
- realizace duben až listopad (při nepřízni počasí je trať uzavřena)
- s sebou řidičské oprávnění skupiny B nutné!
- stroje jsou pojištěny, způsobí li však klient nehodu, je povinen uhradit spoluúčast 10%
- neobsahuje dopravu na místo konání

Klienti v areálu Milovice podepisují informovaný souhlas v tomto znění: Svým podpisem níže stvrzuji, že jsem si vědom/a toho, že řízení vozidel ve vlastnictví společnosti Fortissimo Prague s.r.o podstupuji na vlastní nebezpečí, vlastním řidičský průkaz a zavazuji se, že v případě nehody se na škodě způsobené na vozidle a nepřesahující částku 100 000,- Kč podílím spoluúčastí ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, se zavazuji podílet se spoluúčastí ve výši 10 % z vyčíslené škody.