DEN VE SKALNÍM MĚSTĚ

Neohodnoceno
 
 

Pro muže s konkávním pivním svalem i pro pravidelným sportem zocelené antické polobohy hodné vlastního eposu jsme připravili sportovní zážitek s individuální obtížností. Budete si muset poradit s několika komíny a spárami, ale nejde ani o kominictví ani o kachličkování koupelny, řeč je o horolezení! Vydrápat se na skálu při ztrátě dvou litrů potu, jedné boty, vlastní důstojnosti a představ o dokonalé relaxaci při outdoorovém sportu nemá zdánlivě smysl, ale až budete stát desítky metrů nad zemí a sledovat výhled nad vrcholky borovic, vytlučené zuby a sedřené dlaně až na kost vám budou jedno.

od 3 100 Kč
Kategorie ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Jičín, 1 osoba, 3 - 6 hodin 3 100 Kč
   
Jičín, 2 osoby, 3 - 6 hodin 4 250 Kč
   
Jičín, 3 osoby, 3 - 6 hodin 5 890 Kč
   
Jičín, 4 osoby, 3 - 6 hodin 7 250 Kč
   
 

DEN VE SKALNÍM MĚSTĚ – CO ZAŽIJEŠ?

Díky nádherné přírodě Českého ráje je možné, že vám nepotečou Niagáry slz jen z fyzické námahy, ale též z nefalšovaného dojetí.

S instruktorem navštívíte pískovcové skalní město, kde budete lézt a slaňovat po skalách. Ihned po zapůjčení výbavy a ustrojení účastníků se seznámíte s různými technikami lezení komínů, spár a rajbasů. Lezení na vrchol pískovcové skály a slaňování dolů probíhá za pomoci profíka. Jako bonus si nakonec vyzkoušíte slackline pro trénink rovnováhy (chůze nad zemí po napnutém popruhu).

PODMÍNKY:
- neobsahuje dopravu na místo konání
- objednání min. 5 dní předem
- sezónní provoz, od jara do podzimu (duben - listopad), ne za mokra či deště
- program je určený i pro jednotlivce, kteří budou zařazeni do skupiny o max. 4 lidech