DESTRUKTOTERAPIE - ANGER ROOM

Neohodnoceno
 
 

Jestli je váš plán na dnešní odpoledne jít to konečně zalomit pod vlak nebo se zas prolejt litrem krabičáku a vzpomínat na zlatý časy, kdy to stálo jenom za prd, tak vězte, že správně ventilovaná agrese působí na středně vážný psychický újmy jak kalciovka na opruzenej zadeček. Dobroty na předpis od psychiatra radši prodejte těm smradům v kapuckách posedávajícím v parku a přijďte obřím kladivem či baseballkou rozflákat porcelánovej servis, televizi, počítač, nábytek, zrcadlo a další fajnový krámy za zvuků pořádně vohulený muziky. Fotku šéfa, bývalý manželky a cokoli si přinesete s sebou a pojme váš spravedlivej hněv tady můžete rozmlátit taky. S každou další explozí střepů za doznívající nadávky ucítíte odcházet stres a napětí, takže nakonec odejdete vyklidněnej jak plemennej býk po oplodňovací šichtě.

od 990 Kč
Kategorie ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Praha, 1 osoba, 15 minut, varianta 1 990 Kč
   
Praha, 1 osoba, 30 minut, varianta 2 1 490 Kč
   
Praha, 1 osoba, 160 minut, varianta 3 1 990 Kč
   
 

DESTRUKTOTERAPIE - ANGER ROOM - CO ZAŽIJEŠ?

Antistresové centrum nové generace, které dává prostor uvolnit se a vybít ze sebe stres, vztek i negativní energii. Připravíme místnost, kde můžete rozbít vše, co v ní najdete a dostat tak ze sebe všechnu nahromaděnou zlost a agresivní náladu, nebo se jen tak pobavit. Připraveny jsou talíře, televize, počítače, zrcadla, nábytek, skleněné nádobí a další. Můžete si také donést něčí fotku anebo vám ji vytiskneme, kterou si vystavíte, jak budete chtít. Samé krásné věci na vybití vzteku a zbavení se stresu. Věci k rozbití nejsou atrapy, jsou to reálné předměty, které už nejsou potřebné. Vše probíhá ve speciální místnosti, při hudbě, kterou si vybereš (pustíme i vaši vlastní, kterou si donesete). Můžete rozbít připravené věci a věřte, že budete jako noví a zbavíte se frustrace! V místnosti můžete být sami či s někým a jednoduše se vyřádit.

  • Malé předměty – Většinou se jedná o skleněné nádobí a podobné předměty. Ovšem i o menší elektroniku a věci obdobné velikosti.
  • Střední předměty – Obvykle jde o tiskárny, monitory, počítače, menší nábytek anebo větší vázy a další srovnatelně veliké objekty.
  • Větší předměty – Převážně je to nábytek a věci zhruba takového objemu. Můžou to být i velká zrcadla, televize a podobně rozměrné věci.

 

ANGER ROOM - CO NABÍZÍ?

Varianta 1

Obsah: Malých předmětů: 15 + Středních předmětů: 2 + Velkých předmětů: 1

Varianta 2

Obsah: Malých předmětů: 25 + Středních předmětů: 3 + Velkých předmětů: 1

Varianta 3

Obsah: Malých předmětů: 35 + Středních předmětů: 4 + Velkých předmětů: 2

Podmínky

Klient nemusí mít žádné zvláštní fyzické předpoklady, pouze přiměřeně příznivý zdravotní stav. Nedoporučuje se osobám trpícím epilepsií a jinými vážnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost při realizaci zážitku. Realizace je možná od 15 let a více. Nezletilé osoby (13 – 15 let) mohou absolvovat zážitek jen s doprovodem osoby starší 18 let. Doporučuje se oděv, který nebude klienta omezovat v pohybu. Ochranné pomůcky budou zapůjčeny na místě – ochranný oblek, brýle, helmu, rukavice i bezpečné a pevné boty s kovovou špičkou. Klient si může přinést i vlastní věci na rozbití. Povoleny jsou veškeré věci, které neexplodují, nestřílejí nebo jinak neohrozí osoby v uzavřené místnosti. Předměty nesmí být větší než menší nábytek. O úklid všech kousíčků, střepů apod. se postaráme a ekologicky je zlikvidujeme.

Do místnosti se vejdou 2 osoby najednou. Vstup je pro 1 osobu, vstup pro druhou osobu je možné dokoupit na místě za příplatek 200,- Kč.