FOTOPORTRÉT PRO MUŽE

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2
Jste tak vošklivej, že vašim rodičům místo rodnýho listu dali omluvnej dopis z továrny na kondomy? Jste hříčka přírody s úsměvem, kterej vyděsí i masovýho vraha? Neva, máme supr fotografku, která by dokázala nafotit Marilyna Mansona na životopis tak, že by ho vzali i jako chůvu do dětskýho domova. Společně vytvoříte kolekci tématických fotek, ze kterých se budou všem babám samy rozepínat blůzky a i heterákům bude těsno v džínách (včetně příbuznejch). Zn.: z houmlesa modelem snadno a rychle!
od 1 900 Kč
Kategorie KURZY
Zvolte variantu
Brno, 1 osoba, 1,5 hodiny, 3 témata fotoportrétu (30 - 60 fotografií) 1 900 Kč
   
Brno, 1 osoba, 1,5 hodiny, 3 témata fotoportrétu (30 - 60 fotografií)+grafický balíček 2 900 Kč
   
 

FOTOPORTRÉT PRO MUŽE - co zažiješ?

Nechte si udělat fotky s takovým kukučem, že byste na ně měli mít zbrojní pas.
 
Ve fotoateliéru se vás ujme asistentka a udělá vám základní korekci pleti (foto makeup). Profesionální fotografka s vámi projde vaše představy a navrhnete spolu 3 různá témata fotografií (byznys portrét, pro sociální síť, hobby portrét, pro partnerku, prezentační foto). V ateliéru je mnoho rekvizit, ale můžete si přinést vlastní (oblíbený hudební nástroj nebo jiné předměty, oblečení apod.). Všechny fotografie (cca 30 - 60 fotografií) v HD kvalitě pak ihned dostanete vypálené na CDéčku v okamžitě tisknutelné podobě. Lze také přikoupit grafický balíček, díky kterému si během 14ti dní s šesti fotkami ještě fotografka vyhraje ve Photoshopu a vše vyladí k dokonalosti. Grafické úpravy zahrnují technické doladění snímků, retuš a projasnění pleti, vyhlazení vrásek a celkové barevné úpravy.
 
PODMÍNKY:
- neobsahuje dopravu na místo konání
- tisk fotografií není v ceně, ale bude vám zdarma zpřístupněn klientský servis s možností objednání tisku za běžné fotolabové ceny (7,50 Kč za formát 9x15 cm)