HUMMER H2 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Neohodnoceno
 
 

Hummer H2 je sice voproti oldschoolový H1 trochu přestajlovanej až moc vyvoňanej kulturista, ale neústupnost je furt základní instinkt naprogramovanej do jeho řídící jednotky. Bez mrknutí světlometu dělá z žulových masivů štěrkový pláže a za řevu osmiválce vrejvá svůj autogram do rozněžněnejch litosférickejch desek. Pneumoškama kroutí drny jak bradavky levný striptérky a čtyřmi tunami živé váhy zálibně pasíruje pomalá nebo líná zvířátka na rajčatovej protlak a sardelovou pastu. Do rozpraskané zeminy pak saďácky přilévá vroucí motorovej olej a funí u toho jak vydrážděnej astmatik s panickou atakou.

1 990 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
1 osoba, 30 minut (10 minut instruktor + 20 minut klient) 1 990 Kč
   
1 osoba, 45 minut (10 minut instruktor + 35 minut klient) 1 990 Kč
   
 

HUMMER H2 UHERSKÉ HRADIŠTĚ - CO ZAŽIJEŠ?

Ztrestejte matičku Zemi za pomoci náhonu na všechny 4 drtikola.

Na sedadle řidiče projedete náročné terény, výjezdy, sjezdy a boční náklony. Pod vedeními instruktora zažijete úžasnou adrenalinovou jízdu legendárním HUMMEREM H2. V úvodních 10 minutách proběhne instruktáž a seznámení s tratí, poté následuje vaše řízení v délce dle zakoupené varianty.

PODMÍNKY:
- podmínkou je řidičský průkaz skupiny B
- pevná obuv vhodná k řízení
- klient musí být schopen vylézt do vozu se zvýšeným prahem
- zážitek nemohou absolvovat osoby trpící epilepsií a jinými vážnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost při realizaci zážitku.
- realizace není závislá na počasí, probíhá ve všední dny i o víkendu zpravidla od 10:00 do 16:00 hod.