INDOOR SURFING

Neohodnoceno
 
 

Pokud jste zrovna vytunelovali nějakej státní podnik nebo se vám zadařilo v jiným tradičním odvětví českýho podnikání a všechny ostatní životní cíle včetně nákupu MBA diplomu z anglicky znějící soukromý vejšky nebo jinýho ústavu pro rozdávání titulů kolemjdoucím už máte odfajfklý, je čas na chvíli vegáče v surfařským rezortu na Kapverdách. Pro všechny ostatní, kdo si chtěj luxusně zasurfovat bez rizika suvenýru v podobě exotický choroby od místního obyvatelstva, ani se netouží stát příští křupavou žraločí svačinkou, je tu indoor surfaréna přímo v Práglu! Zažijte reálný pocity ze surfování a pobavte se s kámošema, který je díky drinkům z baru uvnitř arény snadný vyhecovat k trikům, na který se nevztahuje žádný zdravotní připojištění.

od 1 790 Kč
Kategorie ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Praha, 1 osoba, 1 hodina 1 790 Kč
   
Praha, 2 osoby, 1 hodina 3 300 Kč
   
Praha, 2 dospělí + 2 děti, 1 hodina 4 990 Kč
   
Praha, 1 osoba, 5x 1 hodina 7 180 Kč
   
 

INDOOR SURFING - CO ZAŽIJEŠ?

Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a umožňuje jízdu na speciálním prkně. Nejjednodušší je jízda vleže na břiše nebo vkleče tzv. bodyboarding, kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Při surfování ve stoje lze kromě zatáček a klasických manévrů provádět i náročnější triky jako např. salta nebo flipy.

JAK PROBÍHÁ INDOOR SURFING PRAHA?

- půlhodinovou instruktáž,

- zapůjčení potřebného vybavení pro surfing,

- 1 hodinu jízdy,

- videozáznam  jízdy

Rodinný balíček - 2 dospělí + 2 děti obsahuje 4 spojené hodinové jízdy (možné varianty: 2 dospělí + 2 děti, 1 dospělý + 3 děti, 4 děti)
Balíček 5 jízd pro 1 osobu obsahuje 5 samostatných hodinových jízd.
 

Po příchodu do areny se přihlásíš na recepci, poté dostaneš úvodní školení (instruktáž), kde se dozvíš vše potřebné pro to, aby sis mohl užít jízdu na simulátoru. Jízda se nacvičuje v leže (bodyboarding), v kleče, nebo ve stoje.  Instruktor ti vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co tě čeká. Poté následuje hodina surfování, kde společně s dalšími návštěvníky absolvuješ pod vedením instruktora celý zážitek. Ze zážitku bude pořízen videozáznam, který ti poslouží pro rozbor tvojí jízdy a zůstane ti na památku. Celý zážitek se koná pod dohledem zkušeného instruktora.

PODMÍNKY:
- objednávka rezervace minimálně 1 týden před realizací
- na zážitek se dostavte 45 minut předem
- není vhodné pro těhotné ženy
- nutný s sebou občanský průkaz
- storno rezervace: min. 4 dny před termínem realizace (3 dny a méně = stornopoplatek 100% z ceny)