JÍZDA SNĚŽNOU ROLBOU

Neohodnoceno
 
 
Rolbování zavěšení na laně na nejdrsnější černé sjezdovce v ČR? No ani se nelze divit, že vám majitel tuhle drahou 11ti tunovou hračku nechce půjčit. Ale svezení s profíkem v kabině sněžného pásového vozidla nad šestiválcovým motorem od Mercedesu o 400 koních taky stojí za ty prachy. Tenhle výkon dává tušit, že uveze i jedince, kteří jsou tak krásní až to přetéká. Jedinou podmínkou je tak pouze dostatek sněhu, rolbovat jarní bahno nebo letní pěší turisty nelze. Ať už jste milovníkem toho padajícího bílýho bordelu nebo ne, tady budete v roli jeho pokořitele až ho společně zrolbujete na profil manšestráků.
od 1 070 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Dolní Morava, 1 osoba (dospělý nebo dítě), 1 hodina 1 070 Kč
   
Dolní Morava, 2 osoby (dospělý a dítě), 1 hodina 1 600 Kč
   
 

JÍZDA SNĚŽNOU ROLBOU - CO PROŽIJEŠ?

Být připoután v bizarní mnohatunové mašině zavěšené na laně ze setmělé a opuštěné sjezdovky vedle podivína s rádiovkou - solidní inspirace pro hororovou storku.
 
Vyjíždí se kolem 18.00, dozvíte se tipy a triky z kuchyně zkušeného rolbaře i historky z ledově pustých svahů. Začneme pozvolna hladit svah radlicí a likvidovat zmrzlý sníh frézou, jak ale dojde na naviják a prudkou černou sjezdovku nabírá zážitek otáčky adrenalinové jízdy terénem.
 
PODMÍNKY:
- objednávka min. 2 týdny předem
- v sezóně prosince - březen
- probíhá za jakéhokoli počasí při dostatku sněhu
- občanský průkaz s sebou