KAPITÁNEM PLACHETNICE NA ZKOUŠKU

Neohodnoceno
 
 

V životě každýho zbohatlíka nastane okamžik, kdy je nutný ukázat dramatickej posun od bejvalejch spolužáků, co zůstali v rodnym maloměstě čuchat lepidlo a pořídit si luxusní plachetnici. Ta na rozdíl vod loňskýho modelu meďáku, kterej řídí kdejaká smažka, co jednorázově vyhrála na matech, totiž ukazuje úroveň opravdovýho byznysmena. Pohyb v mezinárodních vodách, kde pojmy jako nedovolené ozbrojování, zakázané látky nebo mravní ohrožování mládeže neexistují, totiž dává svobodu pro netušené možnosti palubní zábavy.

od 3 980 Kč
Kategorie KURZY
Zvolte variantu
Lipenská přehrada, 2 osoby, 1 den 3 980 Kč
   
Lipenská přehrada, 3 osoby, 1 den 4 570 Kč
   
Lipenská přehrada, 4 osoby, 1 den 5 160 Kč
   
 

KAPITÁNEM PLACHETNICE NA ZKOUŠKU - CO ZAŽIJEŠ?

Papíry na auto má průměrnej absolvent zvláštní školy, ale řídit plachetnici to chce aspoň tenhle zkušební den, kde se naučíte teoretický i praktický základy jejího ovládání. Na startu do sebe švihnete welcome drink a plavba pod vlivem na Lipenský přehradě může začít. Celou dobu jste pod dozorem zkušenýho kapitána, kterej bude odvracet kolizní kurzy a všechny nápady, který by skončili leháro stylem á la Costa Concordia.
 
PODMÍNKY: 
- objednání min. 4 týdny před akcí
- sezóna květen - říjen, zážitek nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách - silný vítr (nad 15 m/s), bořka, vytrvalý déšť)
- plavba - 1 den (vždy od 10:00 do 16-17:00 hod)
- doprovod není možný
- kvalitní oblečení, opalovací krém, sluneční brýle, čepice / větrovka, svetr; nutno mít sportovní boty bez černé podrážky