ŘIDIČEM DRIFTOVACÍ KÁRY

Neohodnoceno
 
 
Jedině pořádnej jekot hoblovanejch pneošek, štiplavej čoud ve vočích a smrad zapečenejch brzd je pro vás ten pravej vodvaz? Do práce jezdíte jenom šejdrem, takže už ani nevíte, jak vypadá čelní sklo? Opravdová driftovací kára, upravenej speciál Renaul Megane RS Trophy, se zdivočelejma 340 lichokopytníkama pod kapotou vám votočí pajšl s obědem naruby spolehlivěji než zákulisní pohled do restaurační kuchyně. Plocha letištní dráhy je na potýrání gum jak dělaná, tak sedřete pneumatiky až na disky a zpřeházejte kámošům vnitřní orgány pořádnejma driftama.

 

od 1 499 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Březina u Mnichova Hradiště, 1 osoba, 20 minut, bez záznamu 1 499 Kč
   
Březina u Mnichova Hradiště, 1 osoba, 20 minut, videozáznam 1 848 Kč
   
 

ŘIDIČEM DRIFTOVACÍ KÁRY - CO ZAŽIJEŠ?

Na letiště v Březině u Mnichova Hradiště se na rozdíl od večerního parkáče před Kauflandem nemusíte bát na to šlápnout a garantujem, že i po 20 minutách smykování budete po zbytek dne připomínat živej metronom. To svý natuněný dětský vodrážedlo teda nechte parknutý před barákem a poďte potrápit reálnou drift-káru.

 

PODMÍNKY: 
- objednání min. 14 dní před akcí
- minimální věk účastníků je 18 let, s sebou platný řidičský průkaz, občanský průkaz a vytištěný dárkový certifikát
- sezóna 1.4 - 31.10. - jízdy se konají v předem vypsaných termínech (sobota - neděle od 9:00 do 18:00 hod), jízda e neprovádí při nepříznivém počasí
- na místě se hradí poplatek za PHM 399,- Kč
- možnost dokoupení úplného zproštění spoluúčasti za 399,- Kč a doplatek za spolujezdce za 299,- Kč