ŘÍZENÍ BUGGY V PŘEROVĚ

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2
Tahle závodně upravená buggyna na první pohled působí jako něco, do čeho dobrovolně vleze jen emo týnejdžr s touhou po demonstrativní sebevraždě. Buggy na kartcross totiž zní jak vrtačka albánskýho zubaře a tváří se jak utrženej nákupní košík s kolečkama z lego technics. Jenže do těhle 310 kg sběrnejch surovin napráskali japončíci motor Suzuki GSX-R o výkonu 130 koní, takže v ní budete lítat jak reinkarnace Paula Walkera a po pár kolech po trati s 30 metrovým skokem budete mít zadky rozklepaný jak šnicly v somálský školní jídelně.

 

od 1 399 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Přerov, 1 osoba, 3 kola 1 399 Kč
   
Přerov, 1 osoba, 5 kol 2 199 Kč
   
Přerov, 1 osoba, 7 kol 2 999 Kč
   
 

ŘÍZENÍ BUGGY V PŘEROVĚ - CO ZAŽIJEŠ?

Do Přerova, velkýho panelákový sídliště pod smogovou přikrývkou, kde je nejkrásnější scenérií vobčůranej roh vlakovýho nádraží, má smysl zajet kvůli jediný věci, a tou je autocrossová trať s největším výškovým rozdílem v evropském šampionátu – 42 metrů, takže z profilu vypadá jak křivka národní ekonomiky za Kalouska. Délka kola na týdle offroadový dráze, kde se pravidelně páchaj prestižní autocrossový závody jako Mistrovství České republiky a Mistrovství Evropy, je jeden kilometr rychlých zatáček na hlíně a písku.
 
PODMÍNKY: 
- objednání min. 3 týdny před akcí
- minimální věk účastníků je 18 let, s sebou platný řidičský průkaz, občanský průkaz a vytištěný dárkový certifikát
- min. výška 150 cm a váha od 40 kg, max. výška 210 cm a váha do 130 kg.
- sezóna od května do října o víkendu od 8:00 do 19:00 hod. Při nepřízni počasí může dojít k omezení služby, jízda se neprovádí při nepříznivém počasí
- na místě budou zapůjčené ochranné pomůcky
- doporučuje se oděv, který nebude omezovat v pohybu a počítejte s tím, že se umažete (zkušební jízda probíhá venku v těžším terénu a bahně)
- doprovod je možný
- řidič je vždy odpovědný za případné škody způsobené během vlastní jízdy. Dráha je uzavřená pouze pro 1 jezdce, k poškození může tedy dojít pouze
přeceněním vlastních řidičských schopností.