SCÉNÁŘOVÝ PAINTBALL S ARMY TECHNIKOU

Neohodnoceno
 
 
Maskáč nasává váš pot, napnutej ste jak guma od kalhotek Haliny Pawlowský, pak přichází rozkaz a z korby obrněného transportéru s celým týmem seskakujete mezi stromy přímo do bojové akce: ohlušující výbuchy a roje kulek protínají kouř z dýmovnic! Oproti tomuhle peklu je sparťanskej kotel jak dětský jesle. Jestli jste si právě vzrušením necvrkl do trenek, tak nejste chlap, protože toto je totálně nářezová akce, ze které budete ještě měsíc vyklepanej jak startka bez filtru! Výzbroj a výstroj dostanete, plenky si doneste vlastní.
od 1 550 Kč
Kategorie ARMÁDNÍ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Benešov, 1 osoba, 4 hodiny, Paintball podle scénáře se zapojením vojenské techniky 1 550 Kč
   
Benešov, 2 osoby, 4 hodiny, Paintball podle scénáře se zapojením vojenské techniky 2 990 Kč
   
 

SCÉNÁŘOVÝ PAINTBALL S ARMY TECHNIKOU - CO ZAŽIJEŠ?

Případná válka pak pro vás bude procházka růžovým sadem.

Zapojení vojenské bojové techniky a pyrotechniky do scénáře podle vaší oblíbené PC hry nebo filmu, to se s klasickým paintballem vůbec nedá srovnat! Po příjezdu na místo se převléknete do speciálního oblečení, budete krátce proškoleni, a pak už hurá do akce. Balíček obsahuje paintballovou zbraň se 400 ks munice, ochranou masku a maskáčový overal včetně rukavic a ochrané vesty, rekvizity ke scénáři. Na průběh hry dohlíží instruktoři. Na začátku vám organizátoři rozdělí úlohy ve scénáři a pak už následuje jen zběsilá akce plná barevného adrenalinu.
 
PODMÍNKY:
- neobsahuje dopravu na místo konání
- do 18 let v doprovodu odpovědné dospělé osoby
- minimální počet hráčů je 8 - v případě menšího počtu hráčů máte možnost přidat se k jiné skupince nebo uhradit doplatek 300 Kč za každou chybějící osobu