SIMULÁTOR PONORKY U-BOAT

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2
Ziel Du Trottel! Feuer Dummkopf! Naučte se rozkazovat jako nacistickej pohlavár, až budete s kamarády řídit Hitlerovu ponorku U-Boat a na hlavu vám bude kapat prosakující voda, pár německých nadávek se bude hodit. Vysvětlete názorně Spojencům, že tady nepoplave nic kromě německý Kriegsmarine (snad jen s výjimkou výletní jachty arijských modelek). Nemilosrdně zlikvidujte lodě nepřítele a přepište dějiny námořních bitev druhé světové ve prospěch šíleného patkaře s knírkem.
od 1 940 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Praha, 3 osoby, 30 minut, Simulátor ponorky U-BOAT 1 940 Kč
   
Praha, 3 osoby, 60 minut, Simulátor ponorky U-BOAT 3 540 Kč
   
Praha, 3 osoby, 90 minut, Simulátor ponorky U-BOAT 4 940 Kč
   
Praha, 1 osoba, 90 minut, Týmová plavba (sdílený zážitek) 2 990 Kč
   
 

SIMULÁTOR PONORKY U-BOAT - CO ZAŽIJEŠ?

Nejprve oblečete pláštěnky, protože když dojde k poškození pláště ponorky, dovnitř začne reálně zatékat. Pak si rozdělíte úlohy: kapitán jde k periskopu a označuje cíle, zbraňový důstojník míří a pálí a třetí z vás musí ponorku řídit a uhýbat nepřátelské palbě. S ponorkou Unterseeboot (anglicky označovaná jako U-Boat) budete podnikat útoky na konvoje obchodních lodí v Atlantském oceánu a vyhýbat se protiútoku doprovodných válečných lodí.
 
Simulátor ponorky U-BOAT
V 30ti minutové variantě se pokusíte potopit lodní konvoje, v hodinové variantě zažijete navíc reálný scénář z druhé světové války: záchranu jiné ponorky s technickou závadou pod palbou protivníka. V 90-ti minutách máte na výběr z několika misí, třeba potopíte i zbloudilou výletní loď plnou nevinných pasažérů. Na tento zážitek jde osoba uvedená na certifikátu a k sobě si vezme 2 další osoby.
 
Týmová plavba
Tento zážitek je pro jednotlivce, který bude doplněn do posádky dvou dalších účastníků na místě. Domhodnete se, kdo bude kapitán u periskopu, kdo zbraňový důstojník a kdo kormidelník, pak společně vyrážíte v ponorce na 90ti minutovou misi. V této variantě není možný vlastní doprovod, respektive pouze za poplatek 390,-Kč/osoba jako divák.
 
PODMÍNKY:
- od 14ti let a 160 cm (s mladšími 18 let musí být přítomen zákonný zástupce)
- neobsahuje dopravu na místo konání
- rezervace týden předem