ŠKOLA SMYKU

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 3

Naše škola smyku, vás naučí zvládat krizové situace s klidem flegmatika po 6 diazepamech. Driftování jak v Rychle a zběsile nebo Need for Speedech je sranda na obrazovce, ale když se vám to stane na silnici v novým bavoráku a basou piv v kufru, tak by to mohla být řachanda v úplně jiným smyslu. Tahle škola smyku vám sice neodpočítá trestné body nasbírané za řízení v protisměru cestou z ruské svatby, ale možná vám jednou zajistí, že po smyku na ledovce nebude vaše tvářička sešitá jak míč na rugby.

od 3 900 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Sosnová u České Lípy, 1 osoba, 1 den (cca 8 hodin) 3 900 Kč
   
Příbram, 1 osoba, 1 den (cca 8 hodin) 3 950 Kč
   
 

ŠKOLA SMYKU - co zažiješ?

Bude se hodit, až zas budete v zimě na českých silnicích tančit s károu tango.

Jednodenní (8 – 16 hod) kurz se zaměřuje na poskytnutí teoretických znalostí (1,5 - 2 hodiny) i praktických dovedností (4 hodiny) nutných k zvládnutí vozidla v extrémních podmínkách, na vodě, ledu apod. Zkusíte si brždění, smyky a skluzy v různých sklonech a úhlech, úhybové manévry, dozvíte se, zásady bezpečné jízdy, jak se zachovat v případě nehody a další užitečné informace. Součástí kurzu je nácvik s instruktorem ve vlastním voze, projekce výukových animací, vysvětlení technik jízdy atd. Po skončení kurzu získáte „Účastnický list“.

SRAZ v Příbrami v 7:45 hodin celoročně v restauraci Konírna v Hotelu Panství Dlouhá Lhota. Parkovat lze přímo před hotelem či v areálu hotelového parku. Vzdálenost od Polygonu je 850 metrů.

PODMÍNKY:
- objednávka 2 - 3 týdny předem
- realizace o víkendech, dle naplněnosti kurzů, cca 1 - 3 x měsíčně, celoročně za každého počasí
- vlastní automobil + řidičský průkaz sk. B