ÚNIKOVÁ HRA BRNO

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Úniková hra Bunkr 13 není o zdrhačce z plísní prolezlýho sklepa rakouskýho úchyláka typu Josefa Fritzla, kterej s váma chce v podzemí s odérem vyčpělé moči a jeho usychající genetický informace založit osmičlenou incestní rodinu. Je to postapokalyptická únikovka, ve který jde o vyřešení pár mozkolamů, prolomení kódů, otevření zámků a zastavení radiace dřív než kvůli nemoci z ozáření už nebudete muset na záchodě nikdy svítit a místo gelu na vlasy patlat na hlavu už jen leštící vosk na parkety.

1 690 Kč
Kategorie ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Brno, 3 - 8 osob, 75 minut, Hra Bunkr 13 1 690 Kč
   
 

ÚNIKOVÁ HRA BRNO – CO ZAŽIJEŠ?

Trénink na postapo svět po globálním jaderným pekle, který hrozí s každým honěním ega toho vykoksovanýho šikmovokýho sádelníka v Pchjongjangu.

Během 75 minut musíte vyřešit záhadu bunkru a pomocí logických hádanek a odemčení několika zámků zastavit šířící se radiaci a dostat se ven. Po celou dobu hry je vám k dispozici průvodce hrou k radě a pomoci. Po skončení hry s vámi průvodce hrou projde jednotlivé úkoly a zhodnotí, jak jste spolupracovali jako tým. Aktivitu může absolvovat 3 až 8 osob současně jako tým.

PODMÍNKY:
- výškové omezení 190 cm
- nezletilí jen za doprovodu zákonných zástupců
- celoročně ve všední dny i o víkendu zpravidla od 10:00 do 21:00 hod
- zážitek neobsahuje dopravu na místo konání