VOJENSKÝ BALÍČEK - GENERÁL

Neohodnoceno
 
 
Jestli patříte mezi ty navoňaný manažerský týpky s kondicí astmatickýho tučňáka, ale zrovna ste se vyhysterčili z večerních zpráv a chcete bránit Evropu, nemůžete čekat, že se z takový hroudy tuku na pečení během jednoho odpoledne vysekáte na žulovej kvádr schopnej čelit jakýkoli hrozbě. Nicméně dobrej start pro různý ty marketingový třasořitky a podobně zhýčkaný srágory je začít v Ořechově s generálským balíčkem. Nářez nejdřív dostanete v paintballový bitvě, odkud se BVP-1 přesunete na vojenskou výcvikovou dráhu, kde vás instruktor vyšikanuje jak parta sídlištních socek šprťáckýho špekouna. Hod odjištěným granátem, ostrá střelba ze samopalu SA 58 a nakonec 15 minut jízda čtyřkolkou.

 

1 950 Kč
Kategorie ARMÁDNÍ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Ořechov u Brna, 1 osoba, 5 hodin 1 950 Kč
   
 

VOJENSKÝ BALÍČEK - GENERÁL - CO ZAŽIJEŠ?

 
Kdo by po takovym dnu ještě chvíli vydržel nespláchnout si z ksichtu prach a neběžet hned k mamince či přítelkyním, aby mu pofoukala bebíčka, ten může vočíhnout místní vojenský muzeum s podzemním skladištěm raket a velitelským bunkrem.
 
PODMÍNKY: 
- objednání min. 14 dní před akcí, letní sezóna
- s sebou na převlečení sportovní oblečení (vhodné k zprasení) a pevná obuv (žádný žabky!) + ručník (po válení v blátě sprcha bodne)
- ve zvlášť vypsaných termínech minimálně 1 x měsíčně
- minimální věk účastníků je 18 let