WAKEBOARDING

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Je jen těžko pochopitelné, proč dal Praotec Čech přednost mléku a strdí vnitrozemí před písčitými plážemi s holkama v plavkách, jejichž celková plocha nezakrývá víc než 1 % těla. Jisté ale je, že na mořské pobřeží si holt budeme muset počkat dokud neroztají i ty poslední arktické ledovce nebo si nás zase nepodmaní nějaká velmoc, co už s mořem sousedí. Každopádně vodní sporty už nejsou rozmarem jen zparchantělých milionářů z Miami Beach, ale vyzkoušet jdou i u nás (pokud umíte alespoň trochu plavat nebo máte rukávky). U wakeboardingu svištíte přes 20 mil/h za člunem a zběsile trikujete v letu přes vlny a rybáře na pramicích a pomalé plavce.

od 800 Kč
Kategorie ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Praha, 1 osoba, 15 minut 800 Kč
   
Praha, 1 osoba, 30 minut 1 400 Kč
   
Praha, 1 osoba, 60 minut 2 600 Kč
   
 

WAKEBOARDING – CO ZAŽIJEŠ?

Když vyzkoušíte něco, co předchozí generace nedokáže správně vyslovit, budete si připadat jako frikulín (free, cool, in).

Princip wakeboardingu je snadný – táhne vás motorový člun Mastercraft X-10, který vám dělá vlny a vy je přeskakujete na něčem, co připomíná žehlicí prkno. Frajeři prý vyskakují až 5 metrů nad hladinu, ale to chce cvik. Zapůjčíme vám wakesurf i neopren, vysvětlíme jak na to, pohlídáme vaše bezpečí.

PODMÍNKY:
- účastník by měl být plavec
- objednávejte alespoň 1 týden před realizací
- realizace každý pátek a sobotu od května do září v termínech 28.6. - 30.9.