ZÁVODNÍ SIMULÁTORY BRNO

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Řešit satisfakci za urážku vypíchnutím oka kordem a ustřelením ušního boltce je už dnes zlehka retro, ale duely patřili mezi gentlemanský způsob, jak vyřešit na úrovni spor mezi dvěma muži od dob rytířů, básníků romantismu až po důstojníky za 1. světové. Elegantním způsobem v 21. století je vyzvat protivníka na duel v automobilovém závodě, kde to navíc první krví rozhodně nekončí. 3D pohyblivé simulátory věrně kopírují dění na trati, takže s váma mlátí ze strany na stranu jak vožralej autobusák.

od 1 000 Kč
Kategorie AUTOMOBILOVÉ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
1 osoba, 30 minut, 1x závodní simulátor 1 000 Kč
   
2 osoby, 30 minut, 2x závodní simulátor 1 800 Kč
   
 

ZÁVODNÍ SIMULÁTOR BRNO - CO ZAŽIJEŠ?

Můžete dupat na plyn jako by nemělo být žádný zítra, na rozdíl od reality se tady nemůžete zrakvit.

Simulátor je pohyblivý ve třech osách pomocí hydrauliky, pohyby simulátoru kopírují chování vozu na trati. Panoramatické zobrazení zajišťují tři 47" full HD obrazovky s celkovou plochou 5,2 m. Při rezervaci termínu nahlašte, jakou variantu z níže uvedených byste chtěli vyzkoušet a podle toho vám dopředu nastavíme ovládací konzole a trať. Každá varianta má své kouzlo a specifiku, vychutnat si soupeřovu porážku lze na rally RZ v chorvatských horách, F1 na maďarském Hungaroringu nebo v Porsche GT3 na Masarykově okruhu:

Rychlostní zkouška - Rally

Trasa Velebitska (Chorvatsko) ve voze Subaru Impreza WRX STi, Mitsubishi Lancer Evo X, Ford RS200 Evolution nebo Nissan 350Z

Závod na Masarykově okruhu

v Brně (ČR) s vozem Porsche GT3

Závody Formule 1
na okruhu Hungaroring (Maďarsko) s vozy F1

PODMÍNKY:
- objednání min. 1 týden předem
- při rezervaci termínu je nutné si zvolit konkrétní trasu
- realizace je možná ve středu 16 – 19 hod, čtvrtek až neděle 10 – 19 hod
- neobsahuje dopravu na místo konání