ZÁŽITKOVÁ STŘELBA - VETERÁN

Neohodnoceno
 
 

Pokud zvažujete začít chlastat Fridex a domácí lobotomie montérpákou vám připadá jako nejlepší záruka šťastnýho života, věřte, že na stres v Evropě vychcípe ročně víc lidí než na terorismus, slazený nápoje a všechny blbý rady při řízení dohromady. Jestli vám teda v práci při čekání na pomalou kopírku nervama pulzuje cévka jak nezletilí technaři na ilegální party v opuštěný fabrice na psí žrádlo, měli byste se fofrem vyklidnit. Pár hodin zážitkový střelby v Olšanech vás zrelaxuje jak svačina z durmanovejch semínek nebo týdenní kúra oblbováků pro pacienty psychiatrie.

3 099 Kč
Kategorie ARMÁDNÍ ZÁŽITKY
Zvolte variantu
Olšany u Čáslavi (Kutná Hora), 1 osoba, 3 hodiny 3 099 Kč
   
 

ZÁŽITKOVÁ STŘELBA - VETERÁN - CO ZAŽIJEŠ?

S námi absolvuješ příjemnou střeleckou antistresovou terapii, kde ze sebe vystřílíš všechno negativní. Žádné napodobeniny, ani slepé náboje. Pod vedením zkušených instruktorů si zastřílíš ostrými a to přímo z brokovnice či samopalu. Žádný zbrojní průkaz nepotřebuješ, stačí chuť zažít parádní akci!

Zážitek obsahuje:

- Pronájem zbraně
- Glock 17 nebo 19 (10 nábojů)                
- CZ SP 01 Shadow (10 nábojů)                
- CZ Scorpion EVO (10 nábojů)   
- CZ P09 (8 nábojů) 
- Karabina Simonov SKS (5 nábojů)            
- Samopal vz. 58 (10 nábojů)                
- Karabina M4 (8 nábojů)                    
- Brokovnice Winchester Defender (6 nábojů)        
- Instruktor                        
- Ochrana zraku a sluchu
- Pronájem stanoviště  


Po seznámení s instruktorem absolvuješ instruktáž a vyfasuješ ochranné pomůcky. Instruktor ti představí jednotlivé zbraně a správný způsob střelby. Ostatní už bude jen a jen na tobě. Přejeme ostrou mušku!